Në superformë! JLo poston fotot nga festa e ditëlindjes dhe pushimet me Ben Affleck

03/08/2023 16:36

Jennifer Lopez mbushi 54 vjeç dhe ka ‘mbushur’ rrjetet sociale me video nga festa e ditëlindjes së saj, por edhe pushimet me Ben Affleck.

JLo ka postuar një sërë videosh dhe fotosh në blogun e saj personal, ku pozon me rroba banje, teksa tregon trupin e saj të tonifikuar.

Në një nga videot që ka postuar në rrjetet sociale, JLo ka veshur bikini të zeza dhe bën një pasarelë para kamerës me disa lëvizje kërcimi.

Në foton e parë, JLo shihet duke festuar në shtëpinë e re që bleu bashkë me Affleck.

“Mood i ditëlindjes … gjithë muajin”,  ka shkruar ajo fotot e saj.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel