Dhunoi Arbenitën, Fero lirohet nga paraburgimi, rikthehet në Instagram

03/08/2023 22:52

Reperi Fero është liruar nga paraburgimi. Një nga miqtë e tij ka postuar sot një foto në Instastory me të, duke i uruar rikthimin dhe Fero e ka ripostuar.

Këngëtarit iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, i akuzuar për dhunë në familje.

Rreth tri javë më parë u raportua se Fero kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, modelen Arbenita Ismajli.

Ai hodhi poshtë deklaratat e Arbenitës për dhunë teksa deklaroi pak javë më parë se për vajzën e tyre Ninën, është kujdesur e ëma e tij, ndërsa Arbenita po e përdor për t’u viktimizuar.

Top Channel