Brenda shtëpisë së re “magjike” të Chrissy Teigen dhe John Legend

01/08/2023 16:39

John Legend dhe Chrissy Teigen shpesh kanë qenë të sinqertë për jetën e tyre së bashku, duke ndarë fragmente në mediat sociale ndërsa janë tashmë në një familje prej gjashtë anëtarësh.

Tani, ata po hapin një derë për një aspekt që është lënë të kuptohet vetëm në fotot dhe videot e fundit – një vështrim i plotë në rezidencën e tyre të re të ajrosur dhe me ngjyra tokësore në Beverly Hills.

Shtëpitë e tyre familjare kanë qenë nën interesin e publikut gjatë jetës së tyre, thotë Teigen për Architectural Digest (AD).Dyshja shitën një rezidencë me shtatë dhoma gjumi, tetë banjo, në pronësi të mëparshme të Rihanna-s, vitin e kaluar.

Për kopertinën, çifti pozoi me tre nga fëmijët e tyre, Luna, Miles dhe Esti – i porsalinduri Wren, i cili mbërriti në qershor, nuk është fotografuar – në pronën e gjerë, e cila u rinovua nga arkitekti dhe dizajneri i brendshëm Jake Arnold. Arnold ka punuar me magjinë e tij për Katy Perryn, Rashida Jones dhe Aaron Paul, dhe gjithashtu ka punuar më parë në studion e regjistrimit të Legend.

Legend i tha AD-së se shtëpia e tyre e fundit ishte paksa “më e errët” dhe “e mbyllur” dhe se ai dhe Teigen ishin tërhequr nga prona e tyre e re për shkak të cilësisë së dritës së saj. “Ne donim të krijonim diçka magjike, veçanërisht për fëmijët,” shpjegoi ai.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel