Stresi harron Keisin, konfirmon lidhjen e re me një vajzë tjetër

18/07/2023 13:29

Mesa duket reperi i njohur ka hedhur pas krahëve historinë e dashurisë me Keisin.

Përmes një njoftimi në Instagram, ai bën të ditur se po del me një vajzë dhe është i përqendruar tek lidhja e tij e re.

Kujtojmë se historia e dashurisë së Stresit dhe Keisit ka qenë plot drama, ku çifti ndahej dhe pajtohej shumë shpesh. Mesa duket kjo situatë e kanë lodhur çiftin dhe i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Stresi në daljet e tij publike e konsideron Keisin si një njeri shumë të veçantë në jetën e tij dhe edhe pse të ndarë, ai gëzon shumë respekt për të.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel