Foto Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Vlorë.

Një grua 68-vjeçare ka rënë nga kati i dytë I banesës së saj në lagjen “1 Maji” në Vlorë, ku si pasojë ka humbur jetën.

Viktima është identikuar si A. M., rreth 68 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel