Edhe Nora Istrefi zgjedh Turqinë për pushime, fotot e saj provokuese nuk zhgënjejnë 

01/07/2023 18:03

Këngëtarja Nora Istrefi, ka zgjedhur që të shijojë disa ditë pushime në Bodrum të Turqisë.

Në një postim në Instagram, ylli ka postuar disa foto ku pa dyshim duket tërheqëse dhe shumë në formë.

Ajo ka zgjedhur të veshë një fustan  të gjatë plot shkëlqim, ku duken format e saj trupore dhe me ngjyrën e marrë nga dielli, që të gjithë e kemi zili.

Nora është e shoqëruar nga motrat e saj, Nita dhe Era si dhe vajza e saj, Renee.

Përveç fotove të saj dhe momenteve me vajzën e motrat, ajo ka zgjedhur të zbulojë dhe ku po qëndron, në një rezidencë luksoze.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel