“Më pëlqejnë vajzat me forma…”/ Lei Kraja ngacmon Xhonatan Islamin

30/06/2023 22:05

Parashutisti dhe njëherazi ish-konkurrent i Big Brother Vip Albania 2, Xhonatan Islami ka rrëfyer për “Pushime on Top” se është ende single.

I ngacmuar nga moderatorja Lei Kraja për tipin ideal të femrës me të cilën preferon të dalë, Xhonatani tha se i pëlqen një vajzë me tru dhe karakter.

Pjesë nga biseda:

Lei Kraja: Ëaaa kë gjeta, Xhonatani.

Xhonatan Islami: Mirë se erdhe!

Lei Kraja: Mirë se erdha apo mirë se të gjeta?

Xhonatan Islami: Mirë se më gjete t’i mua?

Lei Kraja: Ngele në ajër mor Xhonatan…

Xhonatan Islami: Në fakt po, sepse sapo u ula nga fluturimi. Kemi bërë një fluturim fantastik për festivalin.

Lei Kraja: Ke gjetur nonjë gocë të bukur këtu?

Xhonatan Islami: Ejj, shumë goca të bukura, shumë atmosferë e mirë këtu. Kështu që është fiks vendi ku duhet të jemi.

Lei Kraja: Dmth single je?

Xhonatan Islami: Po single, single jam akoma.

Lei Kraja: Si i ke qejf gocat, bjonde apo brune, me forma apo të dobëta?

Xhonatan Islami: Varet, varet. Më pëlqejnë me forma, por varet nga karakteri.

Lei Kraja: Ku i do format, lartë, poshtë…

Xhonatan Islami: Format i dua në tru.

Lei Kraja: Në tru, apapapa…

Top Channel