Jeta bashkëshortore ka disa përfitime në modë! Hailey Bieber krijoi një pamje të bukur duke përdorur rrobat e bashkëshortit Justin Bieber .

Modelja 26-vjeçare tregoi krijimin e saj përmes Instagram Story.  “Veshje nga dollapi i bashkëshortit”, shkroi Hailey mbi foton, e cila tregonte atë duke veshur një xhaketë, një bluzë me vija dhe pantallona të shkurtra.

Promo Hailey Bieber Wears Husband Shirt

Vendasja e Arizonës e kombinoi veshjen me syze dielli në formë ovale dhe atlete të zeza Vans. 

Në një postim vijues, Hailey u dha fansave një pamje nga afër, duke etiketuar markën Erl – një kompani veshjesh me bazë në Venice Beach, Kaliforni. “Kjo bluze nuk do të largohet nga trupi im,” tha Hailey për veshjen.  

Hailey Bieber Wears Husband Shirt 2

Ndarja e rrobave nuk është e vetmja gjë për të cilën Bieber-ët kanë bërë tituj kohët e fundit.  Muajin e kaluar, Hailey foli për planet për të krijuar një familje me këngëtarin 29-vjeçar.

“I dua fëmijët kaq shumë, por kam frikë”, tha themeluesja e Rhode Beauty në një intervistë të 14 majit me The Sunday Times . “Mjafton që njerëzit të thonë gjëra për burrin apo miqtë e mi. Nuk mund ta imagjinoj që të përballem me njerëz që thonë gjëra për një fëmijë.” 

Ndërsa ajo ka shqetësime, Hailey është e hapur ndaj idesë që Biebers-ët e vegjël të vrapojnë. “Ne mund të bëjmë më të mirën që mundemi për t’i rritur ato,” i tha ajo botimit. “Për sa kohë që ata ndihen të dashur dhe të sigurt.”

Justin, nga ana e tij, është plotësisht mbështetës i qëndrimit të Hailey. “[Justin] nuk mund të ishte më krenar për të pasi foli për arsyet që ajo dëshiron të presë para se të ketë fëmijë”, tha një burim ekskluzivisht për Us Weekly në atë kohë. “Është diçka për të cilën ata kanë folur shumë me njëri-tjetrin, por ajo ka kaluar shumë këtë vit dhe ai kurrë nuk do të donte ta detyronte atë për ndonjë gjë me të cilën ajo nuk ndihet 100 për qind rehat për të ecur përpara.”

Hailey u rilidh me Justin në qershor të 2018-ës pas lidhjes së shkurtër tre vjet më parë. Dyshja u fejuan një muaj pas rindezjes së romancës së tyre – dhe vetëm katër muaj pas ndarjes së tij nga e dashura Selena Gomez në mars 2018.

Top Channel