Nënë e bijë ‘çmendin’ rrjetin, publikojnë foto seksi për të fituar para

06/06/2023 14:23

Një nënë iu bashkua vajzës së saj në platformën OnlyFans, pasi kuptoi se sa para po fitonte.

Zonja Wood si fillim vendosi të mësonte më shumë në OnlyFans, pasi vajza e saj pati shumë sukses. Tani ajo poston foto provokuese dhe me shumë pak rroba në trup së bashku me vajzën e saj për të fituar sa më shumë para.

Në llogarinë e saj ajo shkruan: Përshëndetje, jam nëna e Melit. Mos kini frikë të bini në dashuri me një mami. Vetëm ndiqni një rregull të thjeshtë, kjo është mbretëria ime, hyni nëse doni të dominoheni.

Për të ndihmuar mamanë e saj të fitojë më shumë fansa, Melanie ndau një seri fotosh duke pozuar së bashku me të brendshme. Ajo postoi fotot të dielën 4 qershor dhe nuk u desh shumë kohë që ndjekësit të bien në dashuri me ato të dyja.

Melanie e cila ka 64,400 ndjekës në Instagram ka shkruar: A e ndiqni mamin tim të bukur? Ajo do të postojë shpesh përmbajtje të reja në llogarinë e saj. Mos harro ta ndjekësh!

FOTO GALERI
1/4

Top Channel