Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në dalje të fshatit Ungrej në Lezhë.

Gazetarja Brixhilda Deda bën me dije se një automjet ka dalë nga rruga, duke përfunduar disa metra poshtë saj.

Si pasojë e aksidentit, raportohet për disa të lënduar, ndërsa drejtuesi ka marrë fraktura të shumta në trup dhe është transportuar drejt spitalit të Lezhës.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Top Channel