Të pathënat e Big Brother VIP do t’i zbuloni nga 8 janari në Fan Club.

“Fan Club” do të jetë çdo të diel, ora 12.45 në ekranin e Top Channel, ku gazetarë, familjarë të konkurrentëve dhe opinionistë do të diskutojnë dinamikat e shtëpisë më të famshme.

Megi Pojani do të jetë moderatorja e re e “Fan Club”. Kjo është përvoja e dytë si moderatore e saj pas rubrikës “Maskat” në “E Diell”.

Mbetet për t’u parë se cili/cila do të jetë opinionisti/ja e programit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Top Channel