Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë gjatë natës në makinën e parkuar në lagjen “Pavarsia 2” të Vlorës.

Mjeti tip “Saab” në pronësi të shtetasit A. H, dyshohet të jetë aksidentale, aksidentalisht si pasojë e një defekti teknik.

Sipas policisë ka vetëm dëme materiale, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 31.12.2022, gjatë natës, në lagjen “Pavarsia 2”, ka rënë zjarr në një automjet të parkuar, tip “Saab” në pronësi të shtetasit A. H, dyshohet aksidentalisht si pasojë e një difekti teknik, ku ka vetëm deme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel