Foto ilustruese

Në banesë është përshirë nga flakët këtë paradite në Durrës.

Ngjarja ndodhi në lagjen nr.8 të qytetit ku kati i dytë i një shtëpisë u përfshi nga flakët.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe shërbimi zjarrfikës. Nga veprimet e para rezulton se zjarri ra në shtëpinë e një 80-vjeçari, Andrea Ç. Shkak ka qenë soba me gaz e gatimit. Zjarri u fik nga shërbimi i mbrojtjes nga zjarri. Në banesë ka vetëm dëme materiale.

Top Channel