Artistja Julka Gramo dhe parneri i saj Silvesteri përcollën emocion  në një vals në natën e katërt të Dancing With The Stars.

Një vals ndryshe në këtë mbrëmje kushtuar temës së Halloween, ku të gjithë yjet e spektaklit janë veshur ndryshe duke iu përshtatur personazheve më të famshëm.

Ajo arriti të rrëmbente 27 pikë nga juria.

Këtë javë, spektakli i “DWTS” zhvillohet me dy konkurrentë më pak, pasi sipërmarrësi Ilir Dushkaj dhe këngëtari Alban Nimani u eleminuan nga spektakli gjatë dy javëve të kaluara.

Televotimi është i hapur zyrtarisht dhe të gjithë do mund të votojnë nga Shqipëria dhe nga Kosova. Pesha do të jetë 50% tek pikët e jurisë dhe 50% votat e publikut.

Sonte gara ndryshon në Dancing With the Stars, ku për herë të parë do të ketë një formulë të re.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel