Festa angleze zgjat pak, gabimi i portierit i dhuron barazimin Gjermanisë

26/09/2022 22:41

Sonte mësohen dy Kombëtaret e radhës që do të sigurojnë kualifikimin në “Final Four” të Nations League, aty ku do i bashkohen Holandës dhe Kroacisë.

Top Channel