Këtë të diel Armina Mevlani kurorëzon me martesë dashurinë e saj 9-vjeçare me Shkëlzen Berishën.

Mevlani ka veshur vellon e bardhë me të cilën shkëlqen e gjitha,  teksa ka pozuar krah Shkëlzenit.

Nusja do të hyjë në dasmë me këtë fustan që shihni në fotot e Armand Sallabandës, krijuar nga Vivienne Westwood.

Më pas, nusja do të veshë dy krijime shqiptare nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel