Operacion gjatë natës në zonën e Liqenit Artificial/ Sekuestrohet një arsenal armësh, një i arrestuar

26/07/2022 07:33
Foto ilustruese

Një person është arrestuar, pasi iu gjet arsenal armësh, gjatë një operacioni policor gjatë natës në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë.

Policia ka ushtruar kontroll në  mjetin e një personi ku i ka gjetur një armë zjarri pa leje.

Më pas kanë ushtruar kontroll në banesën e tij ku kanë gjetur e sekuestruar pistoleta me silenciator, snajper dhe armë e municione të tjera.

Top Channel