“Ndarjet e tua na dhembin edhe ne”/ Romeo i kërkon Donaldit të flasë për ndarjen: Ju premtoj se…

15/07/2022 21:48

Në puntatën e fundit e “Më lër të flas” Romeo dhe Donaldi kanë folur për ndarjet më të bujshme, ku ky i fundit nuk la pa përmendur ndarjen e shumëpërfolur të Ilirit dhe Sabianit.

Romeo pyeti Donaldin nëse ai ka përjetuar ndonjë ndarje që i ka dhembur shumë, ndërsa Donaldi premtoi se do e fliste në sezonin e ardhshëm në tetor.

Romeo tha se ndarjet e Donaldit nuk i vuan vetëm ai, por edhe të tjerët…

Donaldi: Ndarja më e bujshme ka qenë Ilir-Sabian

Romeo: Po ti ke pasur ndonjë ndarje Donald, që të ka dhembur?

Donaldi: Jo (qesh)…

Romeo: Më fol pak për ndarjen e meqë është edhe episodi fundit

Donaldi: Do flasim sezonin e ardhshëm, ju premtoj

Romeo: Se këto ndarjet e tua të dhembin ty, na dhëmbin edhe ne, ky është problemi, kjo është diferenca

Donaldi: Do flasim sezonin e ardhshëm, se jemi përsëri në tetor

Top Channel