Parandalohet krimi në familje në Tiranë/ Pranga 40-vjeçarit, dhunoi gruan e kanosi prindërit me thikë

06/07/2022 12:56
Foto ilustruese

Pasi i dhunonte vazhdimisht, një 40-vjeçar kërcënoi sot me thikë babanë dhe gruan e tij.

Shtetasi me iniciale R.XH., që dyshohet se ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike u ndalua në kohë në kohë nga policia, të cilën e kishte njoftuar vetë babai.

Ai dyshohet se në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij dhe i ka kanosur ata me mjet prerës thikë, njofton policia.

Top Channel