Elton Ilirjani infektohet sërish me Covid 19 dhe stilon nga ballkoni! Qenushja në hotel

01/07/2022 17:55

Biznesmeni me origjine shqiptare, Elton Ilirjani është infektuar me Covid 19 për herë të dytë, edhe pse është vaksinuar me dozën përforcuese booster.

Në rrjetin social “Instagramin”, ai njoftoi para disa ditësh se u infektua dhe është në karantinë me qenushen e tij! Njëra prej qenusheve, sipas postimeve të tij, ndodhet me pushime ne një hotel qensh.

Sot edhe pse i sëmure ka ndarë një video me një kapuç me gurë duke the se Moda mendon edhe për këto raste.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel