Një 53-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në plazhin e Palasës pasi është mbytur në ujë.

53-vjeçarit me inicialeF.N. , dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel