Foto ilustruese

Një 10-vjeçar raportohet i humbur, pas denoncimit të nënës së tij në Komisariatin e Policisë Nr. 4 në Tiranë.

Sipas 32-vjeçares me iniciale F. L.,  i mituri është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion për vendndodhjen e djalit, ndërsa policia po punon për gjetjen e tij.

 

Top Channel