Predhë në vend të kandilit/ Pushuesit zhyten në brigjet e Karaburunit dhe gjejnë municionin luftarak

26/06/2022 15:05

Në një nga plazhet  e Karaburunit disa pushues që u zhytën në ujërat e kristalta të gadishullit kanë vënë re një predhë të pa plasur.

Policia kufitare është njoftuar për të hequr predhën nga deti. Municioni luftarak nodhet pranë bregut të detit, në një thellësi jo më shumë se dy metra.

Top Channel