Kënga e radhës e Taynas do të jetë një bashkëpunim me dy artistë të tjerë.

Nëpërmjet disa postimeve në rrjetet sociale, këngëtarja ka njoftuar fansat se kënga e saj e parë për këtë verë titullohet “Pare” dhe do të vijë bashkë me Butrint Imerin dhe Mozzik.

Tre artistët kanë publikuar disa momente nga xhirimet e videoklipit, ku bie në sy eleganca e Taynas me fustanin e gjatë ngjyrë blu dhe kombinimet plot stilt ë Mozzik dhe Butrintit.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel