Vuante nga sëmundje të shëndetit mendor, 35-vjeçari në Maliq hidhet nga shtylla elektrike

05/06/2022 10:06

Më datë 05.06.2022, rreth orës 08:50, jemi njoftuar se në fshatin Pendavinj, Maliq, është hedhur nga një shtyllë elektike shtetasi N. Ç., 35 vjeç, banues në këtë fshat, i cili u dërgua në Spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nga të dhënat e para rezulton se ky shtetas, vuan nga sëmundje të shëndetit mendor

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel