Era Istrefi ‘çmend’ shqiptarët e Zvicrës me performancën e nxehtë

30/05/2022 14:28

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka performuar së fundmi në një koncert për shqiptarët e Zvicrës.

Teksa ka kënduar e kërcyer para shqiptarëve të diasporës, Era në një moment e ndezi në maksimum atmosferën, kur bëri një “twerk” në skenë.

Një prej fanseve të saj ka shpërndarë një video të Istrefit në InsatStory dhe TikTok, duke shfaqur momentin e performancës provokuese para audiencës.

Gjithashtu në videot e fundit të publikuara në TikTok, Istrefi ka shfaqur momente nga provat për koncertin, ku shihet duke bërë përgatitjet.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel