Foto Ilustruese

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “28 Nëntori” të Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:40, ku shoferi I. K., duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar M. S., e cila po merr mjekim në Spitalin Rajonal Elbasan.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Top Channel