Pas fitores së Romës, tifozët e Feneyoord kanë shkatërruar karriget tek pedonalja e Tiranës.

Ata nuk i kanë mbajtur dot nervat duke shkatërruar ç’të gjenin para.

Policia ka shoqëruar njërin prej tyre.

Finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoordit, ka përfunduar me fitoren e verdhekuqve që arritën të shkruajnë hstori pas 31 vitesh.

Top Channel