FOTO/ Roma u shpall kampione e “Conference League”, por sot këta janë kampionët e tjerë në Tiranë

26/05/2022 10:21

Janë ata, punonjësit e terrenit të Bashkisë Tiranë, që kthyen qytetin në normalitet duke pastruar çdo cep brenda pak orësh, me gjithë fluksin historik të konsumit.

Sot në mëngjes Tirana është xixë dhe gati për të vijuar normalitetin!

FOTO GALERI
1/4

Top Channel