“Kam një sekret…”/ Si e paralajmëroi autori vrasjen e 19 fëmijëve në Teksas

25/05/2022 17:54

Autori i ngjarjes së tmerrshme në një shkollë fillore në Teksas, ku mbetën të vrarë 19 fëmijë dhe dy mësues, e ka paralajmëruar veprimin e tij në Instragram.

“Kam një sekret të keq”, ka shkruar Salvador Ramos tre ditë para ngjarjes, ndërsa në foto tregoheshin dy pushkët të vendosura në tapet.

Ajo që e bën edhe më të thellë situatën është etiketimi i një presoni tjetër që ai ka bërë në postimin e tij.

Vajza e cila ishte etiketuar ka sqaruar mesazhet e paqarta që i kishin ardhur nga autori, duke theksuar se nuk e njeh mirë të riun.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel