Policia ka blinduar Tiranën këtë të martë, edhe pse jemi një ditë para mbajtjes së Finales së Conference League. Tifozët e Romës dhe Feyenoord.

Sipas informacioneve, policia thotë se nuk ka sherr, por vetëm dyndje turistësh në kryeqytet.

Tifozët e Romës dhe Feyenoord kanë filluar prej ditësh që të vijnë në në Tiranë, ndërsa presin finalen e parë të Conference League, që do të luhet nesër, 25 maj, në orën 21:00 në “Air Albania”.

Ata kanë pushtuar rrugët e kryeqytetit dhe mbushur baret, ndërsa këndojnë e festojnë së bashku.

Top Channel