Në mesditën e sotme një i ri ka aksidentuar këmbësorin 50-vjeçar me iniciale B. B., i cili ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier, ku është ndërsa mjeti tip “Nissan” drejtohej nga një 19-vjeçar me iniciale E. S., 19 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Top Channel