Një automjet ka dalë nga rruga këtë pasdite duke u përmbysur, në afërsi te fshatit Mifol, aksi i vjetër rrugor Vlorë- Fier.

Fatmirësisht drejtuesi i automjetit ka dalë nga makina pa dëmtime, ndërsa ka qenë i vetëm në makinë.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel