Foto ilustruese

Një 55 vjeçar me iniciale N. B., ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në tarracën e banesës së tij.

Si pasojë e kontaktit është transportuar në spital me dëmtime dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, lagjen “5 maji”, Tiranë dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Top Channel