Pak çaste më parë në Tiranë janë ndjerë lëkundje tërmeti me magnitudë 3.2 .

Tërmeti është ndjerë rreth orës pesë e 25  të pasdites. Thellësia e lëkundjeve ka qenë tre kilometra, me epiqendër 18 km nga larg nga Tirana dhe 15 km nga Kruja.

Deri më tani nuk raportohet për dëme materiale ose të lënduar.

 

FOTO GALERI
1/1

Top Channel