Një 38-vjeçar është paraqitur për ndihmë mjekësore në Spitalin e Sarandës, pasi dyshohet se është është konfliktuar me një person tjetër.

Nuk dihen ende shkaqet, ndërsa policia po punon për kapjen e personit tjetër.

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 15.05.2022, është paraqitur për ndihmë mjekësore në Spitalin e Sarandës shtetasi E. R.,  38 vjeç, banues në lagjen Nr. 2 Sarandë, pasi dyshohet se për motive të dobta është konfliktuar me një shtetas tjetër. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e personit të përfshirë në konflikt. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Top Channel