Vllaznia pret Kukësin në takimin e orës 19:45, që pritet të jetë një sfidë shumë e luftuar, pasi luhet për Europën.

Megjithatë referuar statistikave të pesë javëve të fundit në kampionat, ecurinë më pozitive e kanë shkodranët, pasi numërojnë katër barazime dhe një fitore, atë ndaj Skënderbeut me rezultatin 1-0 të luajtur në “Niko Dovana”./ Super Sport

Top Channel