Humbi këmbët nga shpërthimi i bombës në Lviv, vajza vishet me të bardha! Momentet prekëse nga martesa në spital

02/05/2022 17:02

Pamje të bukura dhe emocionuese janë publikuar në një spital në Lviv, pasi e reja ukrainase Oksana i shpëtoi minës shpërthyese.

Ajo pranoi të martohej në spital me dashurinë e jetës, Viktorin, i cili po e mbante në krahë vajzën. Ukrainasja mbeti pa këmbë, pasi një minë shpërtheu poshtë saj.

Pas këtij momenti të rëndë për të  dy ata u evakuuan nga Lysychansk në Lviv të Ukrainës perëndimore.

Top Channel