Fotolajm/ E mbuluar me pluhur e mbeturina, nxirret e gjallë një grua nga rrënojat në Ukrainë

06/04/2022 13:04

E mbuluar me pluhur dhe me copa mbeturinash, një grua është nxjerrë nga rrënojat dhe është transportuar nga grupet e emrgjencës.

Ngjarja është regjistruar në qytetin Rubizhne të Ukrainës, ku ekipet e shpëtimit arritën të nxirrnin të gjallë të moshuarën nga mbetjet dhe rrënojat që janë shkaktuar nga lufta.

Top Channel