Aksident në Vlorë/ Drejtuesi i motorit humb kontrollin, vdes 40-vjeçari

24/03/2022 21:31
Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku ka humbur jetën një person.

Policia bën me dije se aksidenti ndodhi në rrugën nacionale Himarë -Sarandë,  në vendin e quajtur “Ura e Borshit”, ku motomjeti me drejtues A. B., 40 vjeç,  banues në Qeparo, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e humbjes së kontrollit, 40-vjeçari ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel