Fotosesioni provokues i Elton Ilirjanit, biznesmeni prezanton koleksionin e këpucëve dhe ironizon homofobët

23/02/2022 14:19

Biznesmeni Elton Iliriani është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku poston momente nga rutina e tij, që tërheqin vëmendjen e ndjekësve.

Së fundi, ai ka pozuar pranë dhjetëra këpucëve që janë pjesë e koleksionit të tij.

Me një veshje ekstravagante, një imitim i viteve ’80, biznesmeni pozon në një ambient të shtëpisë së tij, ndërsa në përshkrimin poshtë fotove nuk kursen ironitë për politikanët homofobë.

Shpesh herë, Elton Ilirjani është kritikuar për preferencat e tij seksuale, ndërsa në çdo dalje publike, është shprehur se çdo kush është i lirë të bëjë zgjedhjet e tij.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel