“U bëra për një lek”, Xhemi tregon tek Ëndërrtjerrësit historinë kur u bë moderatore në “Portokalli”

20/02/2022 22:28

Xhemi Shehu rrëfeu këtë të diel tek Ëndërrtjerrësit disa prej momente të përplasjes me regjisorin Altin Basha kur ishte moderator e Portokallisë.

Fjala që ajo thoshtw ishte mirë dhe këtë e acaronte shumë regjisorin.

“Më tha mos e thuaj atë mirë se ngjan si zysh. Në prova më thoshte mos e thuaj atë mirë dhe unë prap e thoja”, tha Xhemi.

Këto momente ata i kujtojnë me të qeshura. Puntata e kësaj të diele ëndërrtjerrësve bashkon për herë të parë ata që kanë bërë Portokallinë për 20 vite. Spektakli më i dashur i humorit që u ka dhuruar shqiptarëve buzëqeshje të vërteta.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel