“Portokalli” i martoi! Historia e aktorëve që u bënë çift në skenë

20/02/2022 23:00

Dasma e Vinit dhe Olës në Portokalli është një prej momente më të bukura në 20 vite spektakël.

Bazuar në rrëfimin në Ëndërrtjerrësit këtë të diel ishte aktori që e shtyu të bëhej pjesë dhe të linte studimet në Londër.

Më pas Portokallia u bë pjesë e pandashme e jetës së tyre.  Ata u bënë çift në skenë dhe në jetë tashmë. Dashuria e tyre u kurorëzua në Pallatin e Kongreseve, para mijëra spektatorëve.

 

FOTO GALERI
1/6

Top Channel