Spektakli i sotëm përcaktoi edhe finalisten e dytë të këtij edicioni të ‘’Big Brother Vip’’.

 

 

Mes Monikës dhe Beniadës publiku pati mundësinë të votonte prej disa ditësh.

Votat më të larta i grumbulloi Beniada, duke siguruar kështu edhe natën finale të kësaj eksperience.

E emocionuar, Beniada deklaroi se nuk e priste aspak këtë vendim.

‘’Mendova se do rrija vetëm dy javë dhe do ikja’’,- tha ajo.

Top Channel