Ditët e fundit Big Brother është përfshirë nga puthje të shumta mes të gjithëve.

Videoja që po bën bujë në rrjet është puthja mes Monikës dhe Einxhelit.

Ishte Iliri ai i cili ka shkëmbyer puthje me Arjolën dhe është treguar shumë i afërt me Monikën, por si duket gjërat kanë shkuar më larg në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë.

Einxhel ka befasuar me veprimin e saj teksa ka puthur në buzë Monikën. Nuk dihet ende nëse janë lojëra nga banorët, ndërsa pak ditë kanë mbetur nga finalja.

 

FOTO GALERI
1/14

Top Channel