Banorët kanë pasur fatin të shohin momente spektakli nga Monika këtë të dielë, ndërsa ajo u lag në pishinë.

Më pas Iliri dhe Donaldi e lagën me birrë ndërsa ajo po shijonte muzikën në sfond.

Kjo solli momente gazmore tek banorët, një nga mënyrat për t’u larguar nga monotonia, ndërsa kanë ngelur dhe pak javë nga finalja.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel