Ky ka qenë një mëngjes emocional për Einxhel.

 

Gazetarja është përlotur teksa ka dëgjuar një këngë për të cilën deklaroi se i pëlqen shumë.

Beniada që ishtë prezent u përpoq ta qetësonte dhe ta motivonte në këtë gjendje të vështirë.

“E di që nuk është e lehtë, sa më shumë të ngjitesh aq më e vështirë është. E di që të ka marrë malli por gjithçka do të shkojë mirë. Do dalësh jashtë dhe do të takosh Dagz, familjen dhe të gjjthë”,- i tha ajo.

Top Channel