Spektakli i mbrëmshëm ishte jo pak i vështirë për Donaldin.

Mërzia dhe melankolia e kanë shoqëruar aktorin përgjatë gjithë natës.

Teksa e ka parë të menduar, ka qenë Iliri ai i cili zgjodhi ta shoqërojë dhe të bisedojë më të.

‘’Kemi mbetur dy gjela’’,- tha Iliri teksa përgjigja e Donaldit ishte akoma edhe më e prerë.

‘’Kushedi sa pula janë këtu’’,- replikoi ai.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel