Mbrëmjen e djeshme Iliri dhe Tani kanë folur për Donaldin.

“Realisht është shumë kreativ”u shpreh Iliri.

“Me vjen mirë që keni filluar duke i mbajtur mirë relatat,edhe kur u hap ajo e Mozzik i fole tamam,më pëlqeu shumë”,i tha Tani.

Top Channel