“1001 look-et” e Xhemi Shehut, si ka ndryshuar stili i moderatores ndër vite (Fotot)

30/01/2022 21:53

Xhemi Shehu është ndër moderatoret që i janë besuar shumë projekte të reja në ekranin e Top Channel.

Sonte në “Ëndërrtjerrësit”, u transmetuan disa nga momentet e veçanta ndër vite, teksa Xhemi ka prezantuar emisione të mëdha si “E Diell”, “The Voice of Albania”, “Portokalli”, “Shtojzovallet me vajza konkurrente në të gjitha qytetet e vendit.

Ajo që mund të themi me siguri është se Xhemi duket e kuruar dhe e kujdesshme për çdo detaj në paraqitjen e saj në të gjitha emisionet.

Xhemi kujton me nostalgji si kanë ndryshuar trendet gjatë këtyre viteve që ka qenë në ekran, ndërsa tregon se së shpejti do të rikthehet me projekte të reja, pasi u shkëput për disa muaj.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel